Oczyszczanie organizmu
Zdrowa dieta i oczyszczanie organizmu

Acekolina (acecoline) rozszerza tetniczki skórno-miesniowe i jelitowe, natomiast zweza naczynia wiencowe serca (Józef Felix i Leon Tochowicz)

Posted in Uncategorized  by admin
September 8th, 2019

Acekolina (acecoline) rozszerza tętniczki skórno-mięśniowe i jelitowe, natomiast zwęża naczynia wieńcowe serca (Józef Felix i Leon Tochowicz). Stosuje się podskórnie lub domięśniowo po 0,05-0,1-0,12 12 razy dziennie, zwłaszcza w przypadkach z nadciśnieniem tętniczym. Szerokie zastosowanie w lecznictwie chorób narządu krążenia mają także systematyczne dożylne wstrzykiwania 10 do 20 ml 20 % cukru gronowego, których działanie polega najprawdopodobniej na poprawie ukrwienia mięśnia sercowego wskutek rozszerzenia tętnic wieńcowych serca. Na tej też zasadzie opiera się także stosowanie podskórnych wstrzykiwań dwutlenku węgla w dawce 2. 000 ml na raz. Zdobyło sobie obywatelstwo także leczenie chromania przerywanego za pomocą dożylnych wstrzykiwań 150-300 ml 2-5% chlorku sodowego, stosowanych co drugi dzień. Do grupy leków rozszerzających naczynia krwionośne należy także histamin a oraz priskol. Stosowana podskórnie rozszerza histamina małe tęt niczki oraz zespolenia tętniczo-żylne, opisane w obrębie stopy i ręki przez Hoyera, i przez to ułatwiając i przyśpieszając krążenie krwi na obwodzie kończyn, poprawia odżywienie tkanek. Sądząc z badań doświadczalnych histamina podnieca nadto naczynia włoskowate do rozrostu, tak, iż stosowana wielokrotnie może przyczynić się do powstania gęstszej sieci nowo utworzonych naczyń włoskowatych i wskutek tego do trwałej poprawy ukrwienia tkanek, niedostatecznie przedtem odżywianych. Na tym działaniu opiera się stosowanie histaminy w przypadkach zmian w naczyniach obwodowych zwężających ich światło z następowym niedokrwieniem odpowiednich obszarów ciała (chromanie przerywane, choroba Raynauda i in. ). [więcej w: twój mieroszów, choroba huntingtona wikipedia, ibuprofen pabi ulotka ]

Tags: , ,

No Responses to “Acekolina (acecoline) rozszerza tetniczki skórno-miesniowe i jelitowe, natomiast zweza naczynia wiencowe serca (Józef Felix i Leon Tochowicz)”

 1. Józef Says:

  Article marked with the noticed of: alkomaty profesjonalne[...]

 2. Kamila Says:

  Koncerny farmaceutyczne preferuja syntetyczne wynalazki

 3. Swerve Says:

  Article marked with the noticed of: pielęgniarka[...]

 4. Kingfisher Says:

  czym grozi nieleczona niedoczynność tarczycy

 5. Mikołaj Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do terapia sokami[...]

 6. Aniela Says:

  Jak olej lniany to tylko świeży i przechowywany w lodówce w ciemnej butelce

Powiązane tematy z artykułem: choroba huntingtona wikipedia ibuprofen pabi ulotka twój mieroszów