Oczyszczanie organizmu
Zdrowa dieta i oczyszczanie organizmu

Ataki na służbę zdrowia w Syrii – normalizowanie naruszeń neutralności medycznej czesc 4

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

W Afganistanie, Demokratycznej Republice Konga, Rwandzie, Somalii i byłej Jugosławii walczący atakowali cywili, aw niektórych przypadkach weszli do szpitali w celu usunięcia i wykonania pacjentów. W Bahrajnie i Libii lekarze opiekujący się rannymi cywilnymi demonstrantami zostali aresztowani i torturowani. W ostatnim dziesięcioleciu poważne ataki na neutralność medyczną pojawiły się również na obszarach bojowych w Afganistanie, Iraku, Ukrainie i Jemenie. 3 października 2015 r. Bombardowanie US Air Force szpitala Médecins sans Fronti.res w Kunduz w Afganistanie, prowadzące do co najmniej 30 zgonów pacjentów i personelu medycznego, jest zaledwie jednym z ostatnich przykładów takich ataków.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Ten artykuł został opublikowany 18 listopada 2015 r. O godz.
Author Affiliations
Z Departamentu Medycyny Wewnętrznej, University of Michigan Medical School oraz Instytutu Polityki i Innowacji w Ochronie Zdrowia, University of Michigan, Ann Arbor (MH); i Lekarze Praw Człowieka w Nowym Jorku (MH, EB, DM).

Materiał uzupełniający
Referencje (4)
1. Sengupta S. Kryzys uchodźców w Europie skłania do zaangażowania Zachodu w Syrii. New York Times. 30 września 2015 r. (Http://www.nytimes.com/2015/10/01/world/middleeast/europe-refuge-crisis-syria-civil-war.html).

2. Lekarze na rzecz praw człowieka. Anatomia kryzysu: mapa ataków na opiekę zdrowotną w Syrii (https://s3.amazonaws.com/PHR_syria_map/web/index.html).

3. Lekarze na rzecz praw człowieka. Aleppo porzucone: studium przypadku opieki zdrowotnej w Syrii (http://www.phr.org/aleppo-2015).

4. Międzynarodowy Komitet Czerwonego Krzyża. Podsumowanie konwencji genewskich z 1949 r. I ich dodatkowych protokołów (http://www.redcross.org/humanityinwar/summary-the-geneva-conventions-of1949-and-demi-additional-protocols).

Zamknij odniesienia
Cytowanie artykułów (8)
Zamknij Cytowanie artykułów
Uprawnienia
Ryciny / Media
Wywiad audio
Wywiad z dr. Michele Heislerem na temat ataków na lekarzy i placówki służby zdrowia w Syrii oraz odpowiedzi ze strony społeczności międzynarodowej. (11:57) Pobierz
[podobne: pharmaceris 10 kwas migdałowy, milurit ulotka, revalid opinie ]

Tags: , ,

No Responses to “Ataki na służbę zdrowia w Syrii – normalizowanie naruszeń neutralności medycznej czesc 4”

  1. Aleksander Says:

    to nie jabłka, ażeby można je było spożywać w dowolnej ilości

  2. Grave Digger Says:

    [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: Catering dietetyczny Kraków[...]

  3. Tough Nut Says:

    lekarze stwierdzili u mnie niedoczynnosć ciąży przepisali leki

Powiązane tematy z artykułem: milurit ulotka pharmaceris 10 kwas migdałowy revalid opinie