Oczyszczanie organizmu
Zdrowa dieta i oczyszczanie organizmu

Dom i ACA – pozew o obniżenie kosztów cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Jeśli podejmie decyzję przeciwko administracji, jej decyzja zostanie z pewnością zaskarżona, być może ostatecznie do Sądu Najwyższego. ACA wymaga od ubezpieczycieli obniżenia podziału kosztów dla uprawnionych uczestników, niezależnie od tego, czy ubezpieczyciele są zwracani przez rząd za redukcje kosztów podziału. W tym roku redukcja kosztów będzie kosztować 5 miliardów dolarów, a w ciągu najbliższych 10 lat 136 miliardów dolarów5. Jeśli ubezpieczyciele nie otrzymają zwrotu, albo będą musieli przestać obejmować uczestników rynku, albo znacznie zwiększyć składki na całym rynku. Biorąc pod uwagę te stawki, sam fakt, że sprawa jest w toku, może wywołać dalszy niepokój wśród ubezpieczycieli. Oczywiście, Kongres zawsze może specjalnie przeznaczać pieniądze na pokrycie programu. Jednak walki między Kongresem a administracją nad środkami AKA stają się coraz bardziej dotkliwe, a jeśli Republikanin zostanie wybrany na prezydenta w 2016 r., Nie można nawet zażądać konkretnych środków na pokrycie redukcji kosztów. Jeśli ostatecznym rezultatem jest to, że same redukcje podziału kosztów zostaną zakończone, miliony Amerykanów o niskich dochodach nie będą już mogli pozwolić sobie na opiekę zdrowotną, a dostawcy usług zdrowotnych zobaczą ich nieskompensowane obciążenie opieką, które zostało znacznie zmniejszone w ramach ACA znów balon.
Dotychczasowe sądy federalne doszły do wniosku, że Konstytucja w dużej mierze zabrania im wtrącania się w spory, które nieustannie występują między Kongresem a władzą wykonawczą. Pomimo braku poparcia w precedensu, sędzia Collyer zdecydował się wziąć udział w tej walce. Niestety, jej decyzja, choć może być ostatecznie odwrócona w wyniku odwołania, będzie w dalszym ciągu w międzyczasie powodować niepewność dla ubezpieczycieli, konsumentów i dostawców.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Ten artykuł został opublikowany 4 listopada 2015 r. O godzinie.
Author Affiliations
Z Uniwersytetu Waszyngtońskiego i Lee, Lexington, VA.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. King v. Burwell, 135 S.Ct. 2480, 2496 (2014).

2. Raines v. Byrd, 521 US 811, 829 (1997), cytując US v. Richardson, 418, US 166, 192 (1974).

3. House v. Burwell, 9 września 2015 r. (Https://ecf.dcd.uscourts.gov/cgi-bin/show_public_doc.2014cv1967-41).

4. House v. Burwell, 19 października 2015 r. (Http://pdfserver.amlaw.com/nlj/10-19-15%20motion%20denying%20interloc%20appeal.pdf).

5. Przepisy ustawy Affordable Care Act dotyczące ubezpieczenia – podstawa CBO na marzec 2015 (https://www.cbo.gov/sites/default/files/cbofiles/attachments/43900-2015-03-ACAtables.pdf).

Zamknij odniesienia
Uprawnienia
Ryciny / Media
Wywiad audio
Wywiad z prof. Timothym Jostem na temat pozwu wniesionego przez Izbę Reprezentantów w sprawie programu obniżania kosztów w ramach programu Affordable Care Act. (9:16) Pobierz
[więcej w: progresline, dami skarżysko, meksyletyna ]

Tags: , ,

No Responses to “Dom i ACA – pozew o obniżenie kosztów cd”

 1. Wooden Man Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: dietetycy warszawa[...]

 2. Crash Override Says:

  Profilakyka wlasnie ! 

 3. Fast Draw Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: utrata włosów[...]

 4. Sebastian Says:

  Nie da się lekceważyć nietolerancji bo boli brzuch

 5. Pinball Wizard Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu indywidualne ubezpieczenie na życie[...]

 6. Zesty Dragon Says:

  Chyba bierzemy te same kapsułki

Powiązane tematy z artykułem: dami skarżysko meksyletyna progresline