Oczyszczanie organizmu
Zdrowa dieta i oczyszczanie organizmu

Dom i ACA – pozew o obniżenie kosztów

Posted in Uncategorized  by admin
December 7th, 2018

Ustawa o przystępnej cenie (ACA) dwukrotnie przeżyła doświadczenie z pogranicza śmierci z rąk sędziów. W 2012 r. Sąd Najwyższy w Krajowej Federacji Niezależnego Biznesu przeciwko Sebeliusowi w wąskim zakresie podtrzymał indywidualny mandat ACA jako ważne ćwiczenie opodatkowania Kongresu. Ale uznał także, że Kongres nie może zmusić państw do rozszerzenia Medicaid o osoby dorosłe w wieku produkcyjnym, które pozostawią miliony Amerykanów bez ubezpieczenia. W swojej decyzji z czerwca 2015 r. W sprawie King v. Burwell, Trybunał zdecydowanie odrzucił twierdzenie, że na rynkach federalnych brakuje uprawnień wynikających z ACA do wydawania ulg podatkowych premii, które czynią ubezpieczenie zdrowotne przystępnym dla Amerykanów o niższych dochodach. Kolejny atak na ACA krąży po sądach. Sfrustrowany, że dziesiątki głosów do uchylenia ACA zniknęły, Izba Reprezentantów zagłosowała w 2014 r. Za partiami, aby wnieść pozew o zakwestionowanie przez administrację dwóch przepisów prawa.
Najpierw Izba stwierdziła, że decyzja administracji Obamy o odroczeniu mandatu pracodawcy naruszyła ACA. Po drugie, twierdziło, że administracja nielegalnie zwróciła się do ubezpieczycieli z tytułu obniżenia podziału kosztów dla osób zapisanych w ramach programu redukcji kosztów ACA, twierdząc, że Kongres nie przydzielił środków na ten program.
Redukcje kosztów są dostępne w ramach umowy ACA dla uczestników rynku z dochodami gospodarstw domowych nieprzekraczającymi 250% federalnego poziomu ubóstwa. Obniżki w kosztach zmniejszają łączną kwotę, którą osoby zarejestrowane mogą być zmuszone wydawać co najmniej z kieszeni rocznie, a także zwiększają wartość aktuarialną planów przeszczepionych – to jest odsetka całkowitych kosztów leczenia, które ubezpieczyciele muszą pokryć w ramach tych planów dla standardowej populacji . W przypadku osób zapisujących się na bardzo niskie dochody, redukcje są dramatyczne, obniżając limity out-of-pocket o dwie trzecie i zwiększając wartość aktuarialną standardowych planów z 70% do 94% dla zarejestrowanych z dochodami gospodarstw domowych poniżej 150% federalnego poziomu ubóstwa. ACA stanowi, że Departament Zdrowia i Opieki Społecznej dokonuje okresowych i terminowych płatności na rzecz emitenta równych wartości obniżek , które ubezpieczyciele oferują zarejestrowanym podmiotom o niskich dochodach w ramach programu.
Według Centers for Medicare i Medicaid Services, około 5,6 milionów Amerykanów lub 56% zarejestrowanych na rynku osób otrzymuje redukcje kosztów. Wielu innych może się kwalifikować. Podczas gdy ulgi podatkowe o podwyższonym oprocentowaniu utrzymane w King v. Burwell sprawiają, że ubezpieczenie zdrowotne jest przystępne, obniżki w kosztach dzielą samą opiekę zdrowotną.
Izba twierdzi, że nie wniosła wyraźnego przeznaczenia środków na obniżki w zakresie podziału kosztów i że Konstytucja zakazuje wydatków publicznych bez wyraźnego przeznaczenia środków. Administracja opiera się jednak na napomnieniu sędziego Johna Robertsa o tym, że uczciwa interpretacja przepisów wymaga uczciwego zrozumienia planu legislacyjnego. ACA łączy płatności związane z redukcją kosztów poprzez zintegrowany plan legislacyjny z ulgi podatkowe, za które Kongres bezsprzecznie zapewnił trwałe środki
[podobne: bolimuszka, doxycyclinum cena, pimafucort maść ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: bolimuszka doxycyclinum cena pimafucort maść