Oczyszczanie organizmu
Zdrowa dieta i oczyszczanie organizmu

Dopuszczalne ryzyko Lekarze i młodzież grają w piłkę ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Przekonanie, że ostrożny nadzór trenerów, trenerów sportowych i lekarzy na linii bocznej było kluczem do tego, aby młodzież w piłce nożnej była bezpieczniejsza, coraz bardziej dominowała przez kolejne dziesięciolecia. Ponadto, długoletnie przekonania o wartości społecznej futbolu młodzieżowego silnie kształtowały porady medyczne. Na przykład w 1956 r. Allan Ryan, przewodniczący Komitetu ds. Urazów Sportowych Amerykańskiego Stowarzyszenia Medycznego, napisał, że stowarzyszenie współpracowało z nauczycielami i trenerami, aby podkreślić zalety piłki nożnej w budowaniu charakteru , jednocześnie minimalizując ryzyko.4 Ryan grał w piłkę nożną jako zdrowy sport, który pomógł budować ciała chłopców i promować pracę zespołową, ale który może być niebezpieczny, nawet zabójca i maimer , bez nadzoru lekarskiego. Opowiadał się za regularnymi badaniami fizycznymi zawodników przeprowadzanymi przez lekarzy, odpowiednio dopasowanymi mundurami i rozgrzewkami przed startem jako skutecznym sposobem zachowania korzyści płynących ze zdrowego i wartościowego sportu.
Zainwestowanie trenerów i lekarzy zespołowych w piłce nożnej, w tym w postrzegane korzyści osobiste i społeczne, wpłynęło na ich przekonania o ryzyku sportu i rozwiązaniach, które promowali w celu rozwiązania problemów związanych z bezpieczeństwem. Trenerzy i lekarze zalecają zazwyczaj udział większej liczby trenerów i lekarzy, aby zminimalizować ryzyko związane z radzeniem sobie z nimi, a jednocześnie promować korzyści płynące z piłki nożnej jako sportu rekreacyjnego. Oczywista potrzeba nadzoru pomogła z kolei w rozwoju zorganizowanych przez młodzież lig młodzieżowych.
Kilku historyków i filozofów zaproponowało, że imperatyw technologiczny – skupienie się na technologicznym podejściu do problemów medycznych – ma tendencję do dominowania w medycynie, szczególnie w Stanach Zjednoczonych. Imperatyw technologiczny jest przykładem wysiłków mających na celu ulepszenie projektu kasku jako dominującego podejścia do zapobiegania obrażeniom piłki nożnej. W piłce nożnej młodzieżowej istnieje również nakaz nadzorczy – przekonanie, że nadzór osoby dorosłej jest konieczny, a nawet wystarczający do zapewnienia bezpieczeństwa gracza.
Jednak od dawna kładziony nacisk na nadzór medyczny, o czym świadczy niedawne oświadczenie polityczne AAP, nie uwzględnia ryzyka związanego z piłką nożną. Gracze o doskonałym zdrowiu fizycznym, ciesząc się najlepszym dostępnym nadzorem lekarskim, mogą zostać poważnie ranni lub zabici, gdy są zaangażowani w zderzenia. Znacznie częściej młodzi sportowcy utrzymują mniej oczywiste, ale potencjalnie kumulatywne uszkodzenia mózgu w wyniku powtarzających się trafień.
Współczesne obawy medyczne dotyczące sportów kolizyjnych koncentrują się na urazach mózgu, a nie na urazach kości i stawów, które były przedmiotem sprzeciwów w połowie 20 wieku do piłki nożnej. Spory sądowe i kwestie bezpieczeństwa związane z urazami głowy spowodowały ostatnio zmiany w sporcie młodzieżowym poza piłką nożną. Warto zauważyć, że w listopadzie 2015 r. Amerykańska Federacja Piłki Nożnej ogłosiła nowe zasady zakazujące zawodnikom w wieku 10 lat lub młodszym podążania za piłką oraz zmniejszenie liczby nagłówków w praktyce dla sportowców w wieku od 11 do 13 lat. Długotrwałe konsekwencje wstrząsów są bardziej niepokojące niż łzy więzadeł lub złamania kości
[hasła pokrewne: brevoxyl wycofany, nailner lakier, revalid opinie ]

Tags: , ,

No Responses to “Dopuszczalne ryzyko Lekarze i młodzież grają w piłkę ad”

 1. Marcel Says:

  Sugeruje poczytać o nietolerancji i alergiach

 2. Mr. Lucky Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: catering toruń[...]

 3. Miłosz Says:

  ból długo się utrzymuje należy udać się do lekarza

 4. Kamila Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: plan treningowy na mase[...]

 5. Alex Says:

  Gorzej….bezmyślność i dramatyczna buta niewiedzy

 6. Pola Says:

  Article marked with the noticed of: ortodonta, ortodoncja Kraków[...]

 7. Hubert Says:

  mam wskazanie lekarza neurologa

Powiązane tematy z artykułem: brevoxyl wycofany nailner lakier revalid opinie