Oczyszczanie organizmu
Zdrowa dieta i oczyszczanie organizmu

Jak pracodawcy reagują na ACA ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Nie ma dowodów na to, że prywatne giełdy mogą kontrolować koszty lepiej, niż robią to pracodawcy samodzielnie. Procent pracodawców oferujących świadczenia zdrowotne z planami, które przekroczyły próg podatkowy Cadillaca z 5% wzrostem premii. Wyliczenia obejmują składki na ubezpieczenie zdrowotne, składki pracodawcy na rachunki oszczędnościowe i składki na świadczenia zdrowotne i elastyczne konta wydatków. Dane pochodzą z analizy Fundacji Rodziny Kaisera.
Pracodawcy staną w obliczu drugiego finansowego progu, jeśli podatek Cadillac wejdzie w życie w 2020 roku. Przepis, nakładający 40% podatku, który nie podlega potrąceniu, na wartość planów świadczeń zdrowotnych przekraczających określoną kwotę (obecnie 10 200 USD rocznie dla osób fizycznych) zwrócił uwagę szefa menedżerów, którzy koncentrują się bardziej na opiece zdrowotnej niż mają od czasu próby reformy służby zdrowia Clinton w 1990 roku. Biorąc pod uwagę wzrost kosztów o 5% rocznie, 27% pracodawców może stanąć w obliczu tego podatku w 2020 r. (Patrz wykres) .1
Przyszłość podatku jest niepewna, ponieważ zarówno demokraci, jak i republikanie mają powody, aby nie lubić tego przepisu. Jego całkowite uchylenie poza kontekstem szeroko zakrojonej reformy podatkowej jest mało prawdopodobne, biorąc pod uwagę kwotę finansowania, która musiałaby zostać zastąpiona (około 87 mld USD do 2021 r.), Ale jej wdrożenie mogłoby zostać przełożone corocznie. Niepewna przyszłość podatku prawdopodobnie będzie umiarkowana, ale nie odwróci pracodawcy, by kontrolować koszty. Pracodawcy zrobią wszystko, aby uniknąć płacenia przyszłego podatku, ale spowolnią tempo zmian, jeśli pracownicy będą narzekać lub napotkają problemy z rekrutacją lub zatrzymaniem.
Nie mając autorytetu, że Centra Medicare i Medicaid Services mają zarządzać cenami opieki zdrowotnej, pracodawcy od dawna walczą o kontrolę kosztów. Niektóre podejścia, takie jak samoubezpieczenie, opieka zarządzana i konkurencyjna licytacja ubezpieczycieli zdrowotnych, były skuteczne. Inne, takie jak próby wpływania na wybory stylu życia pracowników lub radzenia sobie z przewlekłymi chorobami za pośrednictwem centrów telefonicznych, okazały się kosztować tyle samo pieniędzy, ile oszczędzają. Zwiększenie podziału kosztów przez pracowników było głównym narzędziem pracodawców, które wykorzystało rosnące wydatki na opiekę zdrowotną.
Aby zaradzić zwiększonym kosztom spowodowanym przez ACA, pracodawcy starali się najpierw ograniczyć uprawnienia do pokrycia. Wiele z nich wyeliminowało świadczenia emerytalne, a niektóre mają na celu przeniesienie pracowników na mniej niż 30-godzinny tydzień pracy, aby nie kwalifikować się do otrzymania świadczenia. Ale skrócenie czasu pracy lub cięcia było trudniejsze niż przewidywano. Pracodawcy już zmniejszyli nadwyżki siły roboczej w ostatnich dziesięcioleciach, a wyzwaniem jest przeniesienie pracowników na część etatu, przy jednoczesnym utrzymaniu jakości usług i zadowolenia klienta. Niektórzy pracodawcy zmniejszają zakres świadczeń dla współmałżonków i osób pozostających na utrzymaniu, ale nie podważają rekrutacji i zatrzymania.
Pracodawcy obrócili się do dwóch nowych projektów świadczeń, aby kontrolować koszty: plany o zdefiniowanej składce i planowane wysokie wydatki własne (CDHP). Obie próby uczynienia pracowników bardziej podobnymi do konsumentów – dokonywanie wyborów w oparciu o ceny i ich preferencje. Zdefiniowane składki wpływają na pracowników w czasie ich corocznego wyboru zasięgu
[więcej w: milurit ulotka, specmed krosno, metindol maść ]

Tags: , ,

No Responses to “Jak pracodawcy reagują na ACA ad”

 1. Blanka Says:

  mam wrażenie, że ludzka głupota się pogłębia

 2. Sebastian Says:

  Article marked with the noticed of: spa dla dwojga[...]

 3. Błażej Says:

  Ja wole sie przebadac co roku

 4. Nel Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: Gliwice stomatolog[...]

 5. Sofa King Says:

  Moja babcia miała raka płuca

Powiązane tematy z artykułem: metindol maść milurit ulotka specmed krosno