Oczyszczanie organizmu
Zdrowa dieta i oczyszczanie organizmu

Jak pracodawcy reagują na ACA cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Pracodawcy ustalają wysokość składki na podstawie konkretnego projektu świadczeń, a pracownicy mogą wykupić lub obniżyć , aby kupić więcej lub mniej ubezpieczenia, ale bez dodatkowego dofinansowania pracodawcy na droższy plan; tańsze projekty zazwyczaj obejmują węższe sieci dostawców. Model CDHP dotyczy osób zarejestrowanych, gdy szukają usługi opieki zdrowotnej. Podlegają one wysokiemu odliczeniu (około 2500 $ dla osób fizycznych) i korzystają z powiązanego z podatkami konta oszczędnościowego. Plany te często zapewniają dostęp do informacji na temat cen usług i rejestrują korzyści finansowe, jeśli zdecydują się na opcje o niższych kosztach. Wczesne doświadczenia wskazują, że oba te podejścia pozwalają zaoszczędzić pieniądze w krótkim okresie. Większa liczba pracowników w planach o zdefiniowanej składce kupuje mniej, niż kupuje do więcej, a 2 i CDHP znacznie zmniejszają wykorzystanie usług.
Ale CDHP wywołały kontrowersje. Wielu ekspertów ds. Polityki jest przekonanych, że ten model to po prostu kolejna forma zmiany kosztów, która prowadzi rejestrujących do uniknięcia koniecznej opieki. Zwolennicy twierdzą, że CDHP motywują ludzi do zachowania się jako konsumenci, będąc mądrzejsi w kwestii tego, jakie interwencje podejmują i za jaką cenę. Jedno z badań wykazało, że zarejestrowani korzystali z informacji o cenie w celu uzyskania tańszych usług, uzyskując największe oszczędności w zakresie obrazowania i usług laboratoryjnych4. Inne badania wykazały, że wyższe koszty z kieszeni powodują mniejsze wykorzystanie zarówno niepotrzebnych, jak i niezbędnych usług, a niedawny raport nie ujawnił żadnych dowodów na zakupy . 5 Nie jest jasne, czy niewielki procent populacji, która odpowiada za większość wydatków na opiekę zdrowotną, w rzeczywistości dokona zakupu usług na podstawie jakości i kosztów. Chociaż definicja konsumpcjonizmu w ubezpieczeniu sponsorowanym przez pracodawcę jest nieostra, ponad 45% pracodawców oferuje takie plany oparte na kontach, a liczba ta rośnie. Przejście pracodawców do konsumpcji ma znaczny wpływ na dostawców, począwszy od mniejszego korzystania z usług i wyzwań związanych z gromadzeniem odliczeń do żądań publicznego udostępnienia informacji na temat cen i jakości.
W warunkach kontrolowanych kosztów opieki zdrowotnej i korzystnego opodatkowania pracodawcy ubiegający się o wykwalifikowaną siłę roboczą nadal będą sponsorować świadczenia zdrowotne i nie będą przenosić pracowników na giełdę. Sytuacja może się zmienić, jeśli i kiedy plany zdrowotne pracodawców zaczną osiągać próg podatku Cadillac. Nawet wtedy jednak, czy płacić, a nie grać, będzie decyzja ekonomiczna podejmowana przez poszczególne firmy, i myślę, że nie będzie spieszyć się do wyjścia.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Author Affiliations
Z grupy Blackstone w Nowym Jorku; i Departamentu Medycyny, Yale University School of Medicine, New Haven, CT.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Clayton G, Levitt L. Ilu pracodawców może mieć wpływ plan podatkowy Cadillaca. Menlo Park, Kalifornia: Fundacja rodziny Kaiser, 25 sierpnia 2015 r.

2 Badanie prywatnych giełd na sponsorowanym przez pracodawcę rynku ubezpieczeniowym. Menlo Park, Kalifornia: Kaiser Family Foundation, wrzesień 2014.

3. Wpływ planów zdrowotnych ukierunkowanych na konsumentów na koszty, wykorzystanie i opiekę. Truven Health Analytics. Kwiecień 2015 (http://truvenhealth.com/portals/0/assets/consumer-directed-health-plans.pdf).

4. Whaley C, Schneider Chafen J, Pinkard S, i in. Związek między dostępnością cen usług medycznych a płatnościami za te usługi. JAMA 2014; 312: 1670-1676
Crossref Web of Science Medline
5. Brot-Goldberg ZC, Chandra A, Handel BR, Kolstad JT. Co robi odliczenie. Wpływ podziału kosztów na ceny opieki zdrowotnej, jej wielkość i dynamikę wydatków. (Dokument roboczy NBER nr 21632.) Cambridge, MA: National Bureau of Economic Research, październik 2015.

Zamknij odniesienia
Powołanie się na artykuł (1)
Zamknij Cytowanie artykułów
[podobne: ibuprofen pabi ulotka, pharmaceris 10 kwas migdałowy, elmadent dąbrowa górnicza ]

Tags: , ,

No Responses to “Jak pracodawcy reagują na ACA cd”

 1. Nessie Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: Implantologia Poznań[...]

 2. Weronika Says:

  Moja babcia ma zaćmę

 3. Zoja Says:

  [..] Cytowany fragment: protetyka bielsko biała[...]

 4. Alan Says:

  wydaje mi się, że miałam kiedyś coś takiego

 5. The Happy Jock Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu kancelaria odszkodowania Lublin[...]

 6. Tacklebox Says:

  Owoce składają się w dużej mierze z wody

Powiązane tematy z artykułem: elmadent dąbrowa górnicza ibuprofen pabi ulotka pharmaceris 10 kwas migdałowy