Oczyszczanie organizmu
Zdrowa dieta i oczyszczanie organizmu

Randomizowane badanie planowej cesarskiej lub dopochwowej porodu w przypadku podwójnej ciąży AD 2

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

W 32 tygodniu ciąży zgłosiliśmy kobiety z ciążami, ponieważ wiele kobiet z bliźniakami chce rozpocząć planowanie sposobu porodu w tym czasie i dlatego, że wiele porodów bliźniąt jest przedwczesnych. Kryteria wykluczenia to bliźniaki jednojajowe, zmniejszenie płodu w 13 lub więcej tygodniach ciąży, letalna anomalia płodu, przeciwwskazanie do porodu lub porodu (np. Płodu, druga bliźniaczka znacznie większa niż pierwsza bliźniaczka, anomalia płodu lub stan, który może powodować problemy mechaniczne przy dostawie i poprzednim pionowym nacięciu macicy lub więcej niż jednym wcześniejszym cięciu cesarskim w małym segmencie) i poprzednim uczestnictwie w Twin Birth Study.
Przestudiuj badanie
Komisja ds. Etyki badawczej w każdym centrum uczestniczącym zatwierdziła protokół badania, który jest dostępny wraz z pełnym tekstem tego artykułu na stronie. Autorzy pierwszego, drugiego i ostatniego ponoszą odpowiedzialność za dokładność i kompletność zgłoszonych danych oraz za wierność raportu w protokole badania. Wszystkie kobiety przed zapisaniem otrzymały pisemną świadomą zgodę.
Protokół leczenia
Kobiety były losowo przydzielane do planowanego cięcia cesarskiego lub planowanego porodu. Randomizacja była centralnie kontrolowana w Ośrodku Badań nad Matką, Niemowlątami i Dzieckiem w Sunnybrook Health Sciences Center w Toronto przy użyciu skomputeryzowanego programu losowego podzielonego na straty według parzystości (0 do .1) i wieku ciążowego (32 tygodnie 0 dni do 33 tygodnie 6 dni, 34 tygodnie 0 dni do 36 tygodni 6 dni lub 37 tygodni 0 dni do 38 tygodni 6 dni), z użyciem losowych rozmiarów bloków.
Dane pobierano z dokumentacji medycznej w ośrodkach uczestniczących przez przeszkolony personel naukowy i rejestrowano po dostawie na standardowych formularzach do gromadzenia danych. Ośrodki biorące udział w badaniu oceniały wzrost i dobre samopoczucie płodu za pomocą ultrasonografii co najmniej co 4 tygodnie oraz, w razie potrzeby, dwa razy w tygodniu za pomocą testów niestresujących lub biofizycznych; byli przygotowani do wykonania cięcia cesarskiego w ciągu 30 minut, jeśli to konieczne; i miał personel anestezjologiczny, położniczy i pielęgniarski dostępny w szpitalu w czasie planowanego porodu z pochwy.
Wyboru planowego za pomocą cięcia cesarskiego (dla kobiet w grupie planowanej cesarskie cięcie) lub indukcji pracy (dla kobiet w grupie planowo-porodu dostawy) zaplanowano między 37 tygodni 5 dni i 38 tygodni 6 dni ciąży, ponieważ dowody zasugerował, że wyniki okołoporodowe byłyby najlepsze podczas tego okresu wieku ciążowego.13-15 Jeżeli pierwszy bliźniak został dostarczony dopochwowo do kobiety w grupie planowo cesarskiej, podjęto próbę cesarskiego cięcia dla drugiego bliźniaka, o ile jest to logistyczne. W przypadku kobiet, które planowały poród z pochwy, spodziewaliśmy się, że ponad 60% dostarczy obu bliźniaków drogą dopochwową.16 Ciąża została ponownie oceniona w czasie porodu, a jeśli wystąpiło przeciwwskazanie do porodu lub porodu, podjęto cesarskie cięcie.
[podobne: revalid cena, ligunin opinie, dami skarżysko ]

Tags: , ,

No Responses to “Randomizowane badanie planowej cesarskiej lub dopochwowej porodu w przypadku podwójnej ciąży AD 2”

 1. Junkyard Dog Says:

  Co sądzicie o takich zabiegach poza granicami kraju?

 2. Dominika Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do dentysta[...]

 3. Pinball Wizard Says:

  Co sądzicie o takich zabiegach poza granicami kraju?

 4. Hyper Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu dentysta Lublin[...]

 5. Tadeusz Says:

  nauka i medycyna jest potrzebna

 6. Midnight Rider Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: Psychoterapia Gliwice[...]

 7. Katarzyna Says:

  Nie wiem jak można żyć bez mleka, sera, jogurtów

Powiązane tematy z artykułem: dami skarżysko ligunin opinie revalid cena