Oczyszczanie organizmu
Zdrowa dieta i oczyszczanie organizmu

W kierunku niższych kosztów i lepszej opieki – zapobieganie kolizjom między reformami ukierunkowanymi na konsumenta i usługodawcę cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Ci, którzy wybierają produkt srebrny, nie podlegają odliczeniu i skromnym opłatom za wizyty lekarskie i inne usługi ambulatoryjne; subsydia dodatkowo zmniejszają spłaty dla zarejestrowanych osób o niższych dochodach. Każdy wybierający plan z brązu otrzymuje jedną bezpłatną wizytę w ramach podstawowej opieki zdrowotnej i trzy wizyty, które nie podlegają corocznemu odliczeniu. Inne elementy podejścia Kalifornii obejmują zachęcanie do planów wspierania modeli PCMH i ACO. Na przykład, Kalifornia objęta ubezpieczeniem obecnie wymaga zaplanowania zgłoszenia procentu podmiotów pobierających świadczenie opieki z dowolnego typu organizacji i zamierza wymagać coraz większego korzystania z takich zintegrowanych systemów dostarczania w nadchodzących latach. Wielu klientów giełdy jest zatem zapisanych w ACO i PCMH, które mają wiele publicznych i prywatnych umów ACO.
Kilka innych państw – w tym Connecticut, Oregon i Massachusetts – przyjęło znormalizowane projekty świadczeń, a rynek federalny ostatnio wskazał, że zaczyna tę drogę od zestandaryzowanego projektu dobrowolnego dla planów w 2017 r. Wymiany obejmują jednak tylko 10,2 milionów Amerykanów lub 4% populacji w wieku poniżej 65 lat. Jeśli istotna reforma systemu opieki zdrowotnej ma osiągnąć masę krytyczną, więcej pracodawców będzie musiało współpracować z planami zdrowotnymi, aby zaangażować swoich pracowników w bardziej zintegrowane modele realizacji.
Przykład Kalifornii sugeruje, że można uniknąć kolizji między wysiłkami skoncentrowanymi na konsumentach i usługodawcach, aby poprawić opiekę i zmniejszyć wzrost kosztów. Wzory korzyści zachęcające do korzystania z wysokiej jakości podstawowej opieki, wspieranej przez efektywną strukturę organizacyjną, powinny pomóc konsumentom lepiej zarządzać ryzykiem zdrowotnym i chronicznymi stanami oraz skuteczniej radzić sobie z wyzwaniami związanymi z poważną chorobą. Jednocześnie starannie opracowany podział kosztów może pomóc zmotywować pacjentów do współpracy z lekarzem pierwszego kontaktu i innymi osobami, aby podejmować mądre decyzje dotyczące tego, jakiej opieki dyskrecjonalnej naprawdę potrzebują i czego potrzebują.
To, czy możemy spowolnić wzrost wydatków na opiekę zdrowotną, a jednocześnie poprawić zarówno zdrowie, jak i opiekę zdrowotną, nie jest pewne. Ten wynik jest jednak znacznie bardziej prawdopodobny, jeśli liderzy sektora publicznego i prywatnego starają się dostosować projekty świadczeń do reform systemu dostaw.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Author Affiliations
Z Instytutu Zdrowia i Praktyki Klinicznej Dartmouth w Libanie, NH (ESF); oraz California Health Benefits Exchange, Sacramento (PVL).

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Fisher ES, Bynum JP, Skinner JS. Spowolnienie wzrostu kosztów opieki zdrowotnej – wnioski z różnic regionalnych. N Engl J Med 2009; 360: 849-852
Bezpłatny, pełny tekst Web of Science Medline
2. Newhouse J. Bezpłatne dla wszystkich: lekcje z eksperymentu ubezpieczeń zdrowotnych Rand. Cambridge, MA: Harvard University Press, 1993.

3. Badanie pracodawcy na 2015 rok. Washington, DC: Henry J Kaiser Family Foundation, 2015 (http://kff.org/health-costs/report/2015-employer-health-benefits-survey).

4 Song Z. Odpowiedzialne organizacje opiekuńcze w amerykańskim systemie opieki zdrowotnej. J Clin Results Manag 2014; 21: 364-371
Medline
5. Brot-Goldberg ZC, Chandra A, Handel BR, Kolstad JT. Co robi odliczenie. Wpływ podziału kosztów na ceny opieki zdrowotnej, ilości i dynamikę wydatków. Dokument roboczy NBER 21632.Washington, DC: National Bureau of Economic Research, 2015.

Zamknij odniesienia
Powołanie się na artykuł (1)
Zamknij Cytowanie artykułów
Komentarz (1)
[podobne: revalid opinie, milurit ulotka, polimaty wikipedia ]

Tags: , ,

No Responses to “W kierunku niższych kosztów i lepszej opieki – zapobieganie kolizjom między reformami ukierunkowanymi na konsumenta i usługodawcę cd”

 1. Natural Mess Says:

  Jak masz bule takie jak ja to musze ci wspulczóc tylko

 2. Buckshot Says:

  [..] Cytowany fragment: Botoks Kielce[...]

 3. Jerzy Says:

  Zobaczcie czego ucza w medyku

 4. Marlena Says:

  [..] Cytowany fragment: dobry chleb na zakwasie[...]

 5. Twitch Says:

  Trzeba sie badac i tyle

 6. Ewa Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: rtg zębów[...]

 7. Breadmaker Says:

  Trzeba sie badac i tyle

Powiązane tematy z artykułem: milurit ulotka polimaty wikipedia revalid opinie